Novinky

5.4.2020
Lze předpokládat pokračující uzavření klubů nejméně do příštího měsíce (05/2020).

25.3.2020

Koronavirus SARS-CoV-2 způsobující onemocnění Aktuální vývoj pandemie koronaviru ve světě zde.

25.3.2020

Od 26.3.2020 bude platit, že Češi dojíždějící za prací do Rakouska a Německa nemohou vyjet za hranice na méně než 21 dní a po návratu do Česka je čeká dvoutýdenní karanténa. Nově lze v obou zemích pracovat i více než 100 kilometrů od hranic. Pro práci na Slovensku a v Polsku platí stejná pravidla jako doposud, tedy že je možné dojíždět za prací minimálně třikrát týdně v jednom směru a místo výkonu práce musí být do 100 kilometrů od hranice. Pendler u sebe musí mít potvrzení od zaměstnavatele a takzvanou knížku přeshraničního pracovníka. (Více zde)

25.3.2020
Pokud v polovině dubna 2020 Rakousko a Německo otevře kluby, budeme nabízet angažmá zatím jen tam.

24.3.2020
Aktuální cestovní omezení zde a zde.

Služby

Daňové poradenství

Pro registrované umělce nabízíme kompletní servis v oblasti daňového poradenství. Nabízíme tyto služby:

Naším cílem je poskytování kompletního servisu pro naše umělce od zprostředkování a zajištění angažmá, přes případné zajištění předplacení cesty (pokud to konkrétní partner a technické možnosti umožňují), zajištění všech administrativních úkonů na základě zplnomocnění, v případě potřeby zajištění víz, pracovního povolení a ubytování, sledování legislativy a daňových předpisů EU případně i ostatních nabízených států, pro umělce, kteří působí jako OSVČ a informace o změnách nabídek nebo o nových nabídkách angažmá.

Naším cílem je umožnit vám, umělcům, abyste se mohli věnovat pouze své umělecké činnosti, proto se vám snažíme ulehčit vše ostatní. Je však třeba vždy dostatečná spolupráce i z Vaší strany k tomu, aby naše pomoc mohla být efektivní a úspěšná.

Důrazně nedoporučujeme všem OSVČ umělcům pouštět se do experimentování v otázce zpracování daňových přiznání nebo řešit daně tzv. paušálem (zdaníte fakticky většinu všech svých příjmů), protože tento způsob je krajně nevýhodný zejména pro vysokopříjmové skupiny, jako jsou právě umělci! Kvalitní zpracování daňového přiznání při souběhu výkonu činnosti ve více státech je záležitostí poměrně náročnou a nemůže jej dělat kde jaký účetní nebo amatér. Případné chyby pak mohou mít katastrofální následky. My Vám garantujeme kompletní zpracování Daňového přiznání za symbolickou cenu, tak, abyste nezaplatili na dani více, než musíte.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat (telefonicky pouze v pracovní době).