Novinky

25.5.2020
Aktualizovali jsme seznam klubů, otevřených k 25.5.-1.6.2020.

22.5.2020
RESTART KLUBŮ PO KORONA KRIZI zde

Update: 25.5.2020

15.5.2020

Česká republika Kluby v České republice otevřou 25.5.2020 do 23:00 hod.!

Více info 

14.5.2020

Lucembursko Pro klub v centru hl. města #Lucemburska sháníme #hostesky a #tanečnice předběžně na termín 1.6.2020. Doba angažmá min. 1 měsíc. Ubytování zdarma, fix 70€/den, 15% drinky.
Booking online: zde

11.5.2020

Lucembursko #Luxembursko #Luxembourg-city 2-3 #hostess or topless #dancers wanted for #cabaret since #March2020. They can arrive on 1st June 2020.

Služby

Daňové poradenství

Pro registrované umělce nabízíme kompletní servis v oblasti daňového poradenství. Nabízíme tyto služby:

Naším cílem je poskytování kompletního servisu pro naše umělce od zprostředkování a zajištění angažmá, přes případné zajištění předplacení cesty (pokud to konkrétní partner a technické možnosti umožňují), zajištění všech administrativních úkonů na základě zplnomocnění, v případě potřeby zajištění víz, pracovního povolení a ubytování, sledování legislativy a daňových předpisů EU případně i ostatních nabízených států, pro umělce, kteří působí jako OSVČ a informace o změnách nabídek nebo o nových nabídkách angažmá.

Naším cílem je umožnit vám, umělcům, abyste se mohli věnovat pouze své umělecké činnosti, proto se vám snažíme ulehčit vše ostatní. Je však třeba vždy dostatečná spolupráce i z Vaší strany k tomu, aby naše pomoc mohla být efektivní a úspěšná.

Důrazně nedoporučujeme všem OSVČ umělcům pouštět se do experimentování v otázce zpracování daňových přiznání nebo řešit daně tzv. paušálem (zdaníte fakticky většinu všech svých příjmů), protože tento způsob je krajně nevýhodný zejména pro vysokopříjmové skupiny, jako jsou právě umělci! Kvalitní zpracování daňového přiznání při souběhu výkonu činnosti ve více státech je záležitostí poměrně náročnou a nemůže jej dělat kde jaký účetní nebo amatér. Případné chyby pak mohou mít katastrofální následky. My Vám garantujeme kompletní zpracování Daňového přiznání za symbolickou cenu, tak, abyste nezaplatili na dani více, než musíte.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat (telefonicky pouze v pracovní době).