Novinky

Žádné novinky.

Služby

Daňové poradenství

Pro registrované umělce nabízíme kompletní servis v oblasti daňového poradenství. Nabízíme tyto služby:

Naším cílem je poskytování kompletního servisu pro naše umělce od zprostředkování a zajištění angažmá, přes případné zajištění předplacení cesty (pokud to konkrétní partner a technické možnosti umožňují), zajištění všech administrativních úkonů na základě zplnomocnění, v případě potřeby zajištění víz, pracovního povolení a ubytování, sledování legislativy a daňových předpisů EU případně i ostatních nabízených států, pro umělce, kteří působí jako OSVČ a informace o změnách nabídek nebo o nových nabídkách angažmá.

Naším cílem je umožnit vám, umělcům, abyste se mohli věnovat pouze své umělecké činnosti, proto se vám snažíme ulehčit vše ostatní. Je však třeba vždy dostatečná spolupráce i z Vaší strany k tomu, aby naše pomoc mohla být efektivní a úspěšná.

Důrazně nedoporučujeme všem OSVČ umělcům pouštět se do experimentování v otázce zpracování daňových přiznání nebo řešit daně tzv. paušálem (zdaníte fakticky většinu všech svých příjmů), protože tento způsob je krajně nevýhodný zejména pro vysokopříjmové skupiny, jako jsou právě umělci! Kvalitní zpracování daňového přiznání při souběhu výkonu činnosti ve více státech je záležitostí poměrně náročnou a nemůže jej dělat kde jaký účetní nebo amatér. Případné chyby pak mohou mít katastrofální následky. My Vám garantujeme kompletní zpracování Daňového přiznání za symbolickou cenu, tak, abyste nezaplatili na dani více, než musíte.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat (telefonicky pouze v pracovní době).