Novinky

Žádné novinky.

Registrace

Zaregistrovat se jako umělec nebo pracovník >>

Klikněte sem, pokud chcete pracovat jako hosteska, tanečnice / tanečník, zpěvačka / zpěvák nebo jiný umělec v rámci na našem webu nabízených pozic a angažmá.

Pro dokončení registrace nejprve potvrďte v aktivační odkaz, zaslaný po odeslání registrace na Váš email. (Pokud zprávu nevidíte, nejprve zkontrolujte složku SPAM ve své emailové schránce, jinak kontaktujte agenturu.)
Potom se přihlaste a dokončete svoji registraci tím, že nahrajete několik svých aktuálních fotografií.

Od roku 2022 rozšiřujeme naši nabídku o několik neuměleckých pozic pro hotely a restaurace.
Uchazeči o neumělecké pozice musí poslat po dokončení registrace a před podáním online žádosti svůj strukturovaný životopis na náš email nebo jej nahrát do sekce Dokumenty, jinak nebude žádost zpracována.

Pokud se to pro konkrétní pozici požaduje, přiložte kopie dokladů o profesní způsobilosti, vzdělání, praxi nebo certifikaci.

Nahrajte také alespoň jednu aktuální fotografii.

Vaše osobní údaje jsou chráněné a nebudou veřejně dostupné.

Pokud máte přímý registrační odkaz od svého agenta (obsahující jeho id. kód), zavřete tuto stránku a registraci proveďte přes uvedený odkaz, který jste od svého agenta obdrželi nebo kontaktujte agenturu.

Pokud se nemůžete přihlásit ke svému současnému účtu, zkuste obnovit heslo, jinak kontaktujte agenturu a nevytvářejte účet nový!

Zaregistrovat se jako podnik >>

Klikněte sem, pokud jste majitelem či provozovatelem podniku a nabízíte práci pro hostesky, tanečnice (tanečníky), zpěvačky (zpěváky) a další umělce nebo třeba jen hledáte topless barmanku.

Od roku 2022 rozšiřujeme naši nabídku o několik neuměleckých pozic pro hotely a restaurace. Pokud tedy hledáte neumělecké pozice pro svoji restauraci nebo hotel, klikněte též zde.

Zaregistrovat se jako agent/ka nebo agentura >>

 Pokud s námi chcete spolupracovat jako agent/ka či agentura, kontaktujte nás viz sekce Kontakt nebo využijte některý z přímých kontaktů v pravém sloupci úvodní stránky.