Novinky

17.5.2022
Německo Klub v  Chemnitzu znovu v nabídce zde

17.5.2022
Rakousko Od 16.5.2022 Rakousko zrušilo všechna koronafašistická omezení.

17.5.2022
Francie Francie, Paříž, přidali jsme do naší nabídky klub Pink Paradise zde.

4.5.2022
Česká republika Nově přidáváme do nabídky klub v Plzni zde.

29.4.2022
Švýcarsko Nový klub v Ženevě zde.

Registrace

Zaregistrovat se jako umělec nebo pracovník >>

Klikněte sem, pokud chcete pracovat jako hosteska, tanečnice / tanečník, zpěvačka / zpěvák nebo jiný umělec v rámci na našem webu nabízených pozic a angažmá.

Pro dokončení registrace nejprve potvrďte v aktivační odkaz, zaslaný po odeslání registrace na Váš email. (Pokud zprávu nevidíte, nejprve zkontrolujte složku SPAM ve své emailové schránce, jinak kontaktujte agenturu.)
Potom se přihlaste a dokončete svoji registraci tím, že nahrajete několik svých aktuálních fotografií.

Od roku 2022 rozšiřujeme naši nabídku o několik neuměleckých pozic pro hotely a restaurace.
Uchazeči o neumělecké pozice musí poslat po dokončení registrace a před podáním online žádosti svůj strukturovaný životopis na náš email nebo jej nahrát do sekce Dokumenty, jinak nebude žádost zpracována.

Pokud se to pro konkrétní pozici požaduje, přiložte kopie dokladů o profesní způsobilosti, vzdělání, praxi nebo certifikaci.

Nahrajte také alespoň jednu aktuální fotografii.

Vaše osobní údaje jsou chráněné a nebudou veřejně dostupné.

Pokud máte přímý registrační odkaz od svého agenta (obsahující jeho id. kód), zavřete tuto stránku a registraci proveďte přes uvedený odkaz, který jste od svého agenta obdrželi nebo kontaktujte agenturu.

Pokud se nemůžete přihlásit ke svému současnému účtu, zkuste obnovit heslo, jinak kontaktujte agenturu a nevytvářejte účet nový!

Zaregistrovat se jako podnik >>

Klikněte sem, pokud jste majitelem či provozovatelem podniku a nabízíte práci pro hostesky, tanečnice (tanečníky), zpěvačky (zpěváky) a další umělce nebo třeba jen hledáte topless barmanku.

Od roku 2022 rozšiřujeme naši nabídku o několik neuměleckých pozic pro hotely a restaurace. Pokud tedy hledáte neumělecké pozice pro svoji restauraci nebo hotel, klikněte též zde.

Zaregistrovat se jako agent/ka nebo agentura >>

 Pokud s námi chcete spolupracovat jako agent/ka či agentura, kontaktujte nás viz sekce Kontakt nebo využijte některý z přímých kontaktů v pravém sloupci úvodní stránky.