Novinky

21.11.2023
Znovu spuštěna

 Pokud jste majiteli klubu, vyzkoušejte zdarma naši aplikaci #GASTRA! https://bit.ly/GASTRA1
Pokud máte zájem o testování aplikace, neváhejte nás kontaktovat.

11.11.2023
Už brzy přidáme nové lukrativní nabídky angažmá!

Jak se zaregistrovat
Proč se zaregistrovat?

Jak se zaregistrovat

Registrace probíhá v několika jednoduchých krocích:

 1. Na stránce Registrace si vyberte, jestli se chcete registrovat jako
  • umělec - vyberte, pokud chcete pracovat jako hosteska, tanečnice (tanečník) zpěvačka (zpěvák) nebo jiný umělec
   Jak se zaregistrovat jako umělec ? Následujte tyto instrukce.  Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Registrace je nutná pro žádost o angažmá, její posouzení, zpracování a následné automatizované vytvoření smlouvy v případě schválení. V případě uvedení nepravdivých údajů umělcem by byla taková smlouva neplatná.
  • klub - vyberte, pokud jste majitelem klubu a nabízíte práci pro hostesky, tanečnice (tanečníky), zpěvačky (zpěváky) a další umělce
   Jak se zaregistrovat jako klub ? Následujte tyto instrukce.  Tato možnost je dočasně pozastavena, kontaktujte admina.
  • agent - vyberte, pokud pracujete nebo chcete pracovat jako agent, hledat nové umělce a kluby a zařizovat angažmá. Tato možnost je dočasně pozastavena, kontaktujte admina.
 2. Klikněte na příslušný odkaz a vyplňte registrační formulář. V případě potřeby zvolte v levém horním rohu stránky svůj jazyk. Překlad je automatizován pomocí Google překladače.
 3. Po odeslání formuláře Vám na Vaši e-mailovou adresu zašleme e-mail s odkazem pro potvrzení registrace. V tomto e-mailu je také uvedeno vaše heslo pro přihlášení na naše stránky, proto jej nemažte! Může se Vám později hodit pro případ, že zapomenete heslo.
 4. Jděte na svůj e-mail, otevřete e-mail od nás a klikněte na odkaz Potvrdit registraci. (Pokud e-mail nenajdete ve složce Doručené, zkontrolujte, jestli není ve složkách Spam nebo Koš. Pokud e-mail nenajdete ani tam, kontaktujte admina.)
 5. Kliknutím na odkaz potvrdíte svou registraci a budete přesměrováni na naše stránky, kde se můžete přihlásit. Vaše přihlašovací jméno je Váš kontaktní e-mail, který jste zadali při registraci, vaše heslo je to, které jste zadali při registraci.
 6. Přihlašte se (přes formulář vpravo nahoře) pomocí svého přihlašovacího jména (email) a hesla - ověříte tak, že registrace proběhla v pořádku. Pokud jste se zaregistrovali, potvrdili registraci a nedaří se Vám přihlásit, kontaktujte admina.