Novinky

18.5.2024
Rakousko Bregenz, A
Tabledance klub na hranicích A,D,CH u Bodamského jezera hledá nové tanečnice.

11.5.2024
Rakousko  Wien 1, A
Zavedený klub v centru Vídně hledá nové tanečnice.

11.5.2024
Německo Klub v centru německého Norimberku hledá nové tanečnice.

29.4.2024
Česká republika Od 1.5.2024 nový klub v Ostravě pro tanečnice i hostesky

25.2.2024
Update podmínek Kypr zde.

O nás

Naše agentura existuje dvacátým rokem. Umělecká agentura EU Contact agency byla založena v roce 2005 a v roce 2006 navázala na tuto činnost jako společnost s ručením omezeným pod názvem EU Contact agency s.r.o. V roce 2013 převzala agenturu britská společnost EU CONTACT AG LTD. Za celou dobu svého působení převážně v Evropě, ale i mimo Evropu, jsme získali množství zkušeností a kontaktů, které se snažíme při naší činnosti efektivně využívat a dále rozvíjet ve prospěch našich umělců a obchodních partnerů.

Nabízíme především pozice pro tanečnice v zábavních podnicích ve vyspělých evropských zemích za nadstandardních podmínek, příležitostně také pozice pro hostesky a další umělce. Všechny podniky jsou prověřené dlouhodobou přímou spoluprací s naší agenturou nebo některým z našich obchodních partnerů. Prostituce anebo užívání narkotik během angažmá není dovoleno a trestá se dle zákona případně i dle smlouvy sankcemi.
Pravomocné odsouzení za úmyslně spáchaný trestný čin v průběhu angažmá může být důvodem k ukončení spolupráce ze strany agentury.

Od roku 2022 navíc zkušebně rozšiřujeme naši nabídku o několik sezónních neuměleckých pozic pro hotely a restaurace.

Naše agenturní služby pro umělce jsou až na výjimky zcela zdarma. Umělcům nabízíme zázemí a podporu zavedené a profesionální agentury, široké spektrum základních i doplňkových služeb a interaktivní webové rozhraní pro zadávaní a správu angažmá,  svých údajů a dokumentů.

Dokumenty

Pro spolupráci s agenturou platí Všeobecné smluvní podmínky